Informacja Administratora

O nas / Про нас

O szkole

Szkoła położona jest w dzielnicy Bałuty na osiedlu Radogoszcz-Zachód. Obok wejścia do szkoły jest parking bez miejsc oznaczonych dla osób niepełnosprawnych. Po wejściu do szkoły, z lewej strony znajduje się dyżurka. Pracownik szkoły, który tam jest obecny, pokieruje do sekretariatu szkoły.

W sekretariacie można złożyć podania, pisma i inne dokumenty. Sekretariat jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00.

Jesteśmy jedyną szkołą na Bałutach z tak doskonale rozwiniętym zapleczem: bardzo duża hala sportowa, sala do gimnastyki, siłownia, boisko ORLIK, sala kinowa, dwie pracownie informatyczne, aula teatralna, patio (miejsce do spędzania przerw na świeżym powietrzu). Posiadamy stołówkę szkolną, w której uczniowie mogą zjeść obiad dwudaniowy. W szkole istnieją klasy innowacji pedagogicznej: Straż Graniczna, Służba Policyjna oraz klasa dziennikarsko-filmowa. Oferujemy także naukę w klasach o profilach: filologicznym, biologiczno-chemicznym, informatycznym, ogólnym. Wysoko wyspecjalizowana kadra pedagogiczna dba o wszechstronny rozwój uczniów. Uczestniczymy w warsztatach, projektach, konkursach. Organizujemy wyjazdy na wycieczki.

ПРО НАС

Школа розташована в районі Балути поселення Радогощ-Захід. Біля школи розташована автостоянка без визначених місць для людей з обмеженими можливостями. При вході до школи зліва є чергова. Працівник школи спрямує вас до шкільної канцелярії. Заяви, листи та інші документи можна подавати до секретаріату. Секретаріат працює з понеділка по п'ятницю з 8.00 до 16.00. Ми єдина школа на Балутах з такими добре розвиненими зручностями: дуже великий спортивний зал, гімнастичний зал, тренажерний зал, спортивне поле ORLIK, кінозал, дві ІТ-студії, театральний лекційний зал, патіо (місце для проведення перерв на свіжому повітрі). У нас є шкільна їдальня, де учні можуть харчуватися обідом з двох страв.  У школі існують класи педагогічної інновації: прикордонник, міліція та журналістика і кіно. Також ми пропонуємо класи за профілями: філологічний, біохімічний, IT, загальний. Вузькоспеціалізований педагогічний колектив дбає про всебічний розвиток учнів. Беремо участь у майстер-класах, проектах та конкурсах. Організовуємо поїздки на екскурсії.